PLASTİK CERRAHİ / KBB

Osseointegrasyon ve biouyumluluğun temel alınarak hazırlanan hastaya özgü birebir implant ve protezlerle (çene, yüz, kranyal ve parmak eklem protezler) 3 Boyutlu, estetik ve fonksiyonel sonuçlar elde etmeniz için tamamıyla kendi geliştirdiğimiz hastaya özgü üretim teknolojimizle hizmetinizdeyiz.

Geliştirdiğimiz teknoloji ile hastanıza ek morbidite yaratmadan daha kısa sürede ve fonksiyonel ve estetik olarak daha etkili çözümlere ulaşmanız artık bizimle daha kolay.

Hazırladığımız hastanın sorumlu bölgesi ile birebir uyumlu protez ve implantlarda gerektiği yerde teksture yüzey yapısı ve biouyumlu malzemelerle sorunsuz rekonstruksiyon sağlanmaktadır.

Tamamıyla doku uyumlu ve toksik özelliği olmayan malzemelerle hazırladığımız implantlarımızla artık hastanızda başka dokuları kullanmadan yarım saatlik operasyonla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bize hastanızın tek plan (Axial, coronial yada sagital) 0.5 mm aralıklı BT(Computerize Tomograpy) görüntülerini CD olarak yada bize web sitemiz üzerinden (FTP Serverımıza) göndermeniz yeterli olacaktır.

İmplantlarımız titanyum, silikon, kobalt-krom, kendi geliştirdiğimiz akrilik bazlı materyal ve glass seramik malzemelerden üretilmektedir.

TİTANYUM, KOBALT-KROMda 1 HAFTA(7 GÜN) diğer malzemelerde 3-5 günde steril olarak teslim edilecektir.

Beyin Cerrahi

Plastik Cerrahi / KBB

Ortopedi ve Travmatoloji

A: Liv Hospital 4. kat Ahmet Adnan Saygun Cd. Canan Sk. No 5. Ulus BEŞİKTAŞ - İSTANBUL
T: +90 212 291 0444    GSM: +90 533 714 8818    E: info@epitez.net